Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Weekend Max Mara - Јакни

Дизајнер: Weekend Max Mara
SKU: 5481033706_18
состав:100%ПОЛИЕСТЕР (58%ПОЛИЕСТЕР 40%КАШМИР 2%ВОЛНА)
29.790 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаЈакни
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаЈакни
banner