Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Weekend Max Mara - Јакни

Дизајнер: Weekend Max Mara
SKU: 2350860136_1
состав:39%акрил,33%модакрил,28%полиестер,постава45%вискоза55%полиестер
42.790 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Weekend - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 42, 40, контакт: 078 339 860
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаЈакни
Производот е достапен во:

Weekend - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 42, 40, контакт: 078 339 860
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаЈакни
banner