Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Weekend Max Mara - Миди здолништа

Дизајнер: Weekend Max Mara
SKU: 2357760136_2
состав: 100%памук,100%полиестер
13.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Weekend - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: L, контакт: 078 339 860
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаМиди здолништа
Производот е достапен во:

Weekend - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: L, контакт: 078 339 860
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаМиди здолништа
banner