Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Weekend Max Mara - Кардигани

Дизајнер: Weekend Max Mara
SKU: 2353460639_1
состав:60% памук 40% акрил
19.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Weekend - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: S, M, контакт: 078 339 860
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: S, XS, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКардигани
Производот е достапен во:

Weekend - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: S, M, контакт: 078 339 860
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: S, XS, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКардигани
banner