Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Weekend Max Mara - Кардигани

Дизајнер: Weekend Max Mara
SKU: 5311013706_2
состав:60% ПАМУК 40%АКРИЛ (62%ПАМУК 38%ПОЛИАМИД)
22.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКардигани
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКардигани
banner