Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Twinset - Јакни

Дизајнер: Twinset
SKU: 231TT2750_5536
состав:100% памук
19.590 ден
13.790 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: 40, контакт: 075 341 575
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаЈакни
Производот е достапен во:

Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: 40, контакт: 075 341 575
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаЈакни
banner