Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Twinset - Плетенини и џемпери

Дизајнер: Twinset
SKU: 232TT3067_678
состав:72% вискоза 28% полиестер
10.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Производот е достапен во:

Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: M, S, контакт: 075 341 575
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПлетенини и џемпери
Производот е достапен во:

Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: M, S, контакт: 075 341 575
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПлетенини и џемпери
banner