Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Twinset - Здолништа

Дизајнер: Twinset
SKU: 231TT2103_6
состав:100% памук
13.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 38, 42, 46, 40, контакт: 075 246 329
Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: 40, 42, контакт: 075 341 575
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаЗдолништа
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 38, 42, 46, 40, контакт: 075 246 329
Twinset - Ист Гејт приземје, во следните големини: 40, 42, контакт: 075 341 575
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаЗдолништа
banner