Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pinko - Чанти

Дизајнер: Pinko
SKU: 102911A1OJ_F44
состав:100% Памук
27.490 ден
21.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: U, контакт: 078 381 873
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаЧанти
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: U, контакт: 078 381 873
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаЧанти
banner