Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pinko - Чанти

Дизајнер: Pinko
SKU: 100059A179_ZZFQ
состав:100% кожа
28.790 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: U, контакт: 078 381 873
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: U, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаЧанти
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: U, контакт: 078 381 873
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: U, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаЧанти
banner