Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pinko - Чанти

Дизајнер: Pinko
SKU: 101705A0F6_V62Q
состав:100%КОЖА
32.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: U, контакт: 078 381 873
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаЧанти
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: U, контакт: 078 381 873
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаЧанти
banner