Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pinko - Ремени

Дизајнер: Pinko
SKU: 100143A0R7_Z99H
состав:100%кожа
8.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: L, M, контакт: 078 381 873
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: L, S, M, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаРемени
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: L, M, контакт: 078 381 873
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: L, S, M, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаРемени
banner