Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pinko - Патики

Дизајнер: Pinko
SKU: 1H20UUY73B_ZH2
состав:-
11.490 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаПатики
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаПатики
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Pinko - Маици

состав: 100% Памук
9.190 ден

Pinko - Маици

состав: 100% Памук
3.490 ден

Pinko - Панталони

состав: 57% Вискоза 43% Купро
11.990 ден
banner