Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pinko - Патики

Дизајнер: Pinko
SKU: 100896A0RN_D18
состав:100% ПАМУК
18.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 37, 40, 36, 39, 38, контакт: 078 381 873
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаПатики
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 37, 40, 36, 39, 38, контакт: 078 381 873
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаПатики
banner