Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pinko - Папучи

Дизајнер: Pinko
SKU: 100693A0O0_Z99
состав:100% koжа
16.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 36, 37, 38, 40, контакт: 078 381 873
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаПапучи
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 36, 37, 38, 40, контакт: 078 381 873
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаПапучи
banner