Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pinko - Тренерки

Дизајнер: Pinko
SKU: 1G14YW7877_ZZ2
состав: -
15.990 ден
9.690 ден
Достапност: Нема на залиха
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2020
КатегоријаТренерки
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2020
КатегоријаТренерки
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Liu Jo - Бермуди

состав: 100% Вискоза
4.890 ден 8.090 ден
banner