Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pinko - Панталони

Дизајнер: Pinko
SKU: 102263A18G_Z99
состав:67%ПОЛИЕСТЕР 29%ВИСКОЗА 4%ЕЛАСТИН
18.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 40, 44, 42, контакт: 075 246 329
Pinko - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 40, 38, 44, контакт: 078 381 873
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПанталони
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 40, 44, 42, контакт: 075 246 329
Pinko - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 40, 38, 44, контакт: 078 381 873
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПанталони
banner