Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pinko - Јакни

Дизајнер: Pinko
SKU: 100330A0G1_PJN
состав: 65% ПОЛИЕСТЕР 35%ПАМУК
34.790 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: S, контакт: 078 381 873
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаЈакни
Производот е достапен во:

Pinko - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: S, контакт: 078 381 873
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаЈакни
banner