Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pinko - Ниски чевли

Дизајнер: Pinko
SKU: 100674A0N9_R41
состав: 100% кожа
18.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 36, 37, 38, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаНиски чевли
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 36, 37, 38, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаНиски чевли
banner