Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pinko - Миди здолништа

Дизајнер: Pinko
SKU: 101997A18G_Z99
состав:67% полиестер, 29% вискоза, 4% еластин
17.490 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 42, 44, 40, контакт: 075 246 329
Pinko - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 40, 44, 38, 42, контакт: 078 381 873
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаМиди здолништа
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 42, 44, 40, контакт: 075 246 329
Pinko - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 40, 44, 38, 42, контакт: 078 381 873
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаМиди здолништа
banner