Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pinko - Маици

Дизајнер: Pinko
SKU: 1G1619Y651_Z05
состав: 100% Памук
3.490 ден
2.490 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаМаици
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаМаици
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Pinko - Маици

состав: 100% Памук
6.490 ден 9.190 ден

Pinko - Панталони

состав: 57% Вискоза 43% Купро
8.390 ден 11.990 ден

Pinko - Патики

состав:-
11.490 ден
banner