Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pinko - Капути

Дизајнер: Pinko
SKU: 101615A129_ZZ2
состав:47% волна,25% акрил,22% полиестер,6% полиамид
44.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКапути
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКапути
banner