Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pennyblack - Чанти

Дизајнер: Pennyblack
SKU: 55110523_2
состав:57%полиестер, 29%памук, 14%вискоза
9.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Производот е достапен во:

Pennyblack - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: -, контакт: 078 224 320
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаЧанти
Производот е достапен во:

Pennyblack - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: -, контакт: 078 224 320
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаЧанти
banner