Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pennyblack - Фармерки

Дизајнер: Pennyblack
SKU: 31840523_1
состав: 99% памук,1% еластин
11.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Pennyblack - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 40, 44, 42, контакт: 078 224 320
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаФармерки
Производот е достапен во:

Pennyblack - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 40, 44, 42, контакт: 078 224 320
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаФармерки
banner