Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pennyblack - Миди здолништа

Дизајнер: Pennyblack
SKU: 21040123_3
состав:87% најлон, 13% еластин
8.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Pennyblack - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 48, 44, контакт: 078 224 320
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаМиди здолништа
Производот е достапен во:

Pennyblack - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 48, 44, контакт: 078 224 320
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаМиди здолништа
banner