Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Pennyblack - Капути

Дизајнер: Pennyblack
SKU: 20140421_3
состав: 43%волна, 34%акрил, 15%алпака, 8%полиамид
26.890 ден
16.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКапути
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКапути
banner