Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Paul&Shark - Кардигани

Дизајнер: Paul&Shark
SKU: C0P1029_813
состав:50%нова волна, 50%акрил
23.790 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Paul&Shark - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 3XL, XXL, M, L, XL, контакт: 078 339 036
Спецификации на производот
ПолМашки
Колекција2023 Есен-Зима
Колекција2019 Есен-Зима
КатегоријаКардигани
Производот е достапен во:

Paul&Shark - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 3XL, XXL, M, L, XL, контакт: 078 339 036
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолМашки
Колекција2023 Есен-Зима
Колекција2019 Есен-Зима
КатегоријаКардигани
banner