Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Paul&Shark - Јакни

Дизајнер: Paul&Shark
SKU: C0P2003_13
состав:75%волна, 25%најлон, 100%полиестер
34.490 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Paul&Shark - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: L, XL, XXL, контакт: 078 339 036
Спецификации на производот
ПолМашки
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаЈакни
Производот е достапен во:

Paul&Shark - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: L, XL, XXL, контакт: 078 339 036
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолМашки
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаЈакни
banner