Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Paul&Shark - Кардигани

Дизајнер: Paul&Shark
SKU: 13311201_50
состав:100%нова волна, 94%полиестер, 6%спандекс
34.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Paul&Shark - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: M, L, XL, XXL, контакт: 078 339 036
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКардигани
Производот е достапен во:

Paul&Shark - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: M, L, XL, XXL, контакт: 078 339 036
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКардигани
banner