Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Patrizia Pepe - Мини Фустани

Дизајнер: Patrizia Pepe
SKU: 2A2590A240_XV85
состав:100% полиестер
17.090 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 42, 40, 38, 44, контакт: 075 246 329
Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: 38, 42, 40, 44, контакт: 075 341 574
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаФустани
КатегоријаМини Фустани
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 42, 40, 38, 44, контакт: 075 246 329
Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: 38, 42, 40, 44, контакт: 075 341 574
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаФустани
КатегоријаМини Фустани
banner