Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Patrizia Pepe - Патики

Дизајнер: Patrizia Pepe
SKU: 8Z0070L030_W303
состав:-
15.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: 40, 37, 38, 36, 39, контакт: 075 341 574
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаПатики
Производот е достапен во:

Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: 40, 37, 38, 36, 39, контакт: 075 341 574
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаПатики
banner