Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Patrizia Pepe - Патики

Дизајнер: Patrizia Pepe
SKU: 2VA163A9B6_Y355
состав:60 Полиамид/Најлон
11.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаПатики
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаПатики
banner