Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Patrizia Pepe - Палта

Дизајнер: Patrizia Pepe
SKU: 8S0406A6F5_M441
состав:97% полиестер 3% еластин
24.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: 38, 42, 44, 40, контакт: 075 341 574
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаПалта
Производот е достапен во:

Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: 38, 42, 44, 40, контакт: 075 341 574
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаПалта
banner