Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Patrizia Pepe - Капути

Дизајнер: Patrizia Pepe
SKU: 2O0120A171_K103
состав:80% волна 20% најлон
38.090 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: 46, 44, 40, 38, контакт: 075 341 574
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКапути
Производот е достапен во:

Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: 46, 44, 40, 38, контакт: 075 341 574
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКапути
banner