Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Patrizia Pepe - Капи

Дизајнер: Patrizia Pepe
SKU: 2F0039E036_W356
состав:100% полиестер
12.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Производот е достапен во:

Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: S, контакт: 075 341 574
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКапи
Производот е достапен во:

Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: S, контакт: 075 341 574
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКапи
banner