Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Patrizia Pepe - Долна облека

Дизајнер: Patrizia Pepe
SKU: 8I0143E032_K103
состав:76% ацетат 19% најлон 5% еластин
10.490 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: 40, 42, 38, контакт: 075 341 574
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаДолна облека
Производот е достапен во:

Patrizia Pepe - Ист Гејт приземје, во следните големини: 40, 42, 38, контакт: 075 341 574
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаДолна облека
banner