Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Patrizia Pepe - Палта

Дизајнер: Patrizia Pepe
SKU: 8S0264A6G2_F3Y5
состав: 68 Ацетат
22.390 ден
13.490 ден
Достапност: Нема на залиха
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2020
КатегоријаПалта
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2020
КатегоријаПалта
banner