Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Patrizia Pepe - Чанти

Дизајнер: Patrizia Pepe
SKU: 2V5920A229_W146
состав: 100 Полиестер
17.790 ден
10.690 ден
Достапност: Нема на залиха
+ -
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2020
КатегоријаЧанти
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2020
КатегоријаЧанти
banner