Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Високи потпетици

Дизајнер: Oltre
SKU: N279S041YA_01
состав:
4.290 ден
Достапност: Нема на залиха
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2020
КатегоријаВисоки потпетици
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КолекцијаПролет-Лето 2020
КатегоријаВисоки потпетици
banner