Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Чанти

Дизајнер: Oltre
SKU: Z043E0587A_05
состав:100% Полиуретан
3.890 ден
2.723 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 01, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 01, контакт: 075 246 339
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаЧанти
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 01, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 01, контакт: 075 246 339
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаЧанти
banner