Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Чанти

Дизајнер: Oltre
SKU: Z085E073ZA_02
состав:Памук 098% Еластан 02%
1.590 ден
795 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаЧанти
ПолЖенски
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаЧанти
ПолЖенски
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Oltre - Блузи

состав:Полиестер 100%
1.495 ден 2.990 ден
banner