Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Комбинизони

Дизајнер: Oltre
SKU: 7128R000TT_33
состав:Полиестер 100%
7.390 ден
5.173 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаКомбинизони
ПолЖенски
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаКомбинизони
ПолЖенски
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Fiorella Rubino - Фармерки

состав:Памук 090% Полиестер 07% Еластан 03%
1.840 ден 3.690 ден

Fiorella Rubino - Фустани

состав:Вискоза 100%
3.040 ден 6.090 ден
banner