Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Фустани

Дизајнер: Oltre
SKU: 7862J080UY_33
состав:Вискоза 049% Памук 44% Еластан 07%
6.090 ден
4.263 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаФустани
ПолЖенски
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КолекцијаПролет-Лето 2021
КатегоријаФустани
ПолЖенски
Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

Oltre - Блузи

состав:Вискоза 097% Еластан 03%
1.195 ден 2.390 ден

Oltre - Панталони

состав:Памук 088% Еластомултиестер 09% Еластан 03%
2.145 ден 4.290 ден

Motivi - Фустани

состав:Вискоза 080% Најлон 20%
3.390 ден
banner