Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Фустани

Дизајнер: Oltre
SKU: 7948J080W3_R2
состав:94% Памук 6% Еластин
5.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: XL, S, M, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: XL, M, S, L, контакт: 071 230 312
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Пролет-Лето
КатегоријаФустани
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: XL, S, M, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: XL, M, S, L, контакт: 071 230 312
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Пролет-Лето
КатегоријаФустани
banner