Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Фустани

Дизајнер: Oltre
SKU: 7146R080TZ_16
состав:94% Полиестер 6% Еластин
7.890 ден
3.945 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 44, 50, 46, 42, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 48, 46, 50, 44, 52, контакт: 071 230 312
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаФустани
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 44, 50, 46, 42, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 48, 46, 50, 44, 52, контакт: 071 230 312
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаФустани
banner