Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Миди Фустани

Дизајнер: Oltre
SKU: 7432R0092S_35
состав:62% Памук 34% Најлон 4% Еластин
7.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 46, 48, 50, 42, 44, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 52, 50, 48, контакт: 075 246 339
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаФустани
КатегоријаМиди Фустани
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 46, 48, 50, 42, 44, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 52, 50, 48, контакт: 075 246 339
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаФустани
КатегоријаМиди Фустани
banner