Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Долги Фустани

Дизајнер: Oltre
SKU: 7239J0387T_R2
состав:100%viskoza
7.890 ден
5.523 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: M, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: XL, L, M, S, контакт: 071 230 312
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаФустани
КатегоријаДолги Фустани
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: M, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: XL, L, M, S, контакт: 071 230 312
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаФустани
КатегоријаДолги Фустани
banner