Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Миди Фустани

Дизајнер: Oltre
SKU: 7579R0387Z_Z3
состав:100% Полиестер
9.190 ден
6.433 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 48, 44, 52, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 48, контакт: 071 230 312
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаМини Фустани
КатегоријаМиди Фустани
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 48, 44, 52, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 48, контакт: 071 230 312
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаМини Фустани
КатегоријаМиди Фустани
banner