Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Тренерки - Долен дел

Дизајнер: Oltre
SKU: P944J088ZF_33
состав:48% модал,46% памук,6% еластин
4.590 ден
3.213 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: L, M, S, XL, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: L, M, S, XL, контакт: 075 246 339
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаТренерки - Долен дел
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: L, M, S, XL, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: L, M, S, XL, контакт: 075 246 339
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаТренерки - Долен дел
banner