Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Тренерки - Горен дел

Дизајнер: Oltre
SKU: G857J081XF_34
состав:67% Памук 33% Полиестер
7.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: M, S, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: S, M, контакт: 071 230 312
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаТренерки - Горен дел
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: M, S, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: S, M, контакт: 071 230 312
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаТренерки - Горен дел
banner